Pojem Fio banka havlíčkův brod dolní je mezi obyvateli České republiky v posledních letech často používaný. Lidé si zřizují účty zadarmo u Fio banky a přecházejí od svých starých bankovních institucí. Jedinou podmínkou založení účtu je základní vklad 100 korun. Fio banka havlíčkův brod dolní si můžete vyhledat na internetu. Pokud ještě nejste klientem Fio banky a chtěli byste zjistit, proč právě k ní tolik lidí směřuje, přečtěte si o jejích výhodách v následujícím textu.

Fio banka nabízí účet zdarma. Nemusíte mít žádný pravidelný příjem jako u ostatních bank, které nabízejí účet zdarma při splnění řady podmínek. U Fio banky zkrátka za účet platit nebudete. V posledních letech došlo k opravdovému boomu, kdy si zájemci o účet podávali dveře všech poboček banky a její zaměstnanci řešili několik desítek žádostí denně. Mnoho lidí si vytvořilo účty s tím, že své původní placené účty zruší.

Banka nabízí možnost levně investovat do akcií

Není divu, banka získala za své služby již celou řadu ocenění. Zakládá si na osobním přístupu a na jednoduché nabídce služeb, které jsou všechny velice výhodné. Zakladatelé banky ji mají stále ve vlastnictví. Protože jsou odborníky a vyznají se na trhu s akciemi, klienti Fio banky mají možnost výhodně a levně investovat do akcií. Jednou z menších nevýhod banky může být to, že prozatím nemá tolik bankomatů, jako některé velké banky. Vzhledem k neustálé expanzi však i tento minus vezme brzy za své.