Možná je vám více než Sberbank povědomý název Volksbank. Není se čemu divit, rakouská společnost Volksbank působila v České republice dlouhou dobu. Dnes už se i termín Sberbank lazarská dostává do povědomí lidí. Sberbank je ruskou bankou, která je největší bankovní společností v celém Rusku.  U nás získává termín Sberbank lazarská na popularitě a banka se neustále rozvíjí.

Volksbank byla oblíbenou bankou, kterou měli klienti velice rádi. Když společnost Sberbank získala Volksbank, která u nás působila od roku 1993, začala dělat změny. První změny se týkaly výměny všech platebních karet, které nesly název rakouské banky. Sberbank je vyměnila za jiné s vlastním logem. Také oficiální internetový server společnosti musel změnit doménu právě kvůli změně názvu, které byl její součástí.

Sberbank je férová

Klienti si však na novou změnu po počátečních obavách rychle zvykli. Sberbank je silnou společností, která jim zajišťuje stabilní zázemí. Hned po vstupu na český trh navíc začala s propagační kampaní vlastních produktů, které jsou podle ostníků mimochodem opravdu zajímavé. FÉR konto i FÉR půjčku už si zřídilo mnoho obyvatel České republiky. Oba produkty nabízejí hlavně v prvním roce jejich užívání opravdu zajímavé výhody a Sberbank se s jejich pomocí snaží nalákat nové zákazníky.