Využíváte služeb České spořitelny? Pokud ne, možná jste se zatím nesetkali s termínem Soutěž s českou spořitelnou. Jedná se o velice zajímavý pojem, kterému se věnuje spousta internetových článků, jež si můžete přečíst. Nejprve je však důležité zjistit, jaká je samotná Česká spořitelna, o které jste již určitě slyšeli od přátel či známých, kteří služby banky využívají. Česká spořitelna je jednou z nejrozšířenějších bank v České republice.

Česká spořitelna, která patří do finanční skupiny Erste Bank Group, je významnou institucí, která má ne tuzemském bankovním trhu nejdelší tradici ze všech. Již od roku 1992 funguje Česká spořitelna jako akciová společnost. Dříve byla ve vlastnictví státu. V současné době stojí v čele České spořitelny Pavel Kysilka, který je jejím generálním ředitelem a snaží se o plynulý a bezproblémový chod instituce.

Česká spořitelna má na trhu nejdelší tradici

Spořitelna je tady pro všechny klienty, kteří hledají u banky hlavně dobré zázemí a zkušenosti nejen v oboru, ale také na příslušném trhu. Česká republika má spoustu bank, jen jedna je však tou nejstarší a nejrozšířenější a to je právě Česká spořitelna. Její síť bankomatů je také nejširší v tuzemsku, bankomaty mohou klienti využívat nejen ve velkých městech, ale také v menších obcích.