Máte dojem, že už jste někde četli o pojmu Stavební spoření modrá pyramida 2013? Je to jistě možné. Modrá pyramida stavební spořitelny totiž patří mezi nejlepší spořitelny u nás. Termín Stavební spoření modrá pyramida 2013 zná skoro každý člověk. Klienti si mohou vyřídit spoření na bydlení a poté vzít také výhodný stavební úvěr. Spořitelna nabízí jedny nejkvalitnějších a nejbezpečnějších úvěrů v celém tuzemsku.

Modrá pyramida stavební spořitelny byla založena třemi významnými akcionáři v roce 1993. Její dlouhá tradice láká hlavně konzervativnější klienty, kteří se neradi stávají zákazníky nových, příliš inovativních bank, které jim nemohou zajistit takovou bezpečnost a nemají tolik zkušeností, jako právě tradiční společnosti. Modrá pyramida v současné době patří pod Komerční banku, která je také velice významnou bankou a nabízí kromě vlastních služeb také produkty KB.

Modrá pyramida podporuje postižené

Nejvíce pozornosti věnuje Modrá pyramida stavební spořitelny produktům, určeným na bydlení. Všichni klienti si mohou zařídit výhodné spoření, ale také vzít hypotéku nebo překlenovací úvěr.

Modrá pyramida se však zaměřuje také na podporu těch, kteří ji potřebují. Angažovala se například v podpoře organizace Škola SPMP Modrý klíč. Ta se zabývá začleňováním dětí i dospělých s postižením mentálním a kombinovaným do běžného života mezi jejich vrstevníky.