Studentské konto equa bank je termín, který souvisí úzce mimo jiné s Equa bank. Jedná se o banku, která je na tuzemském trhu zatím poměrně krátkou dobu. Není však žádným nováčkem a ve světě financí se dobře orientuje. Klienti si banku poměrně oblíbili a také pojem Studentské konto equa bank patří k vyhledávaným. Pokud se chcete dozvědět více o samotné bance, podívejte se na následující text a ujistěte se, jestli není banka vhodná právě pro vás.

Equa bank působí na českém trhu teprve od roku 2011. Předtím byla známá jako Banco Popolare. Banka si získala za dobu svého působení již přes 50 tisíc klientů, přesto je zatím ve ztrátových číslech. Nejde však o neobvyklý jev, protože každá začínající instituce má zpočátku problémy.

Spořicí účet má nadprůměrný úrok

Banka se snaží získat nové klienty nabídkou zajímavých služeb, například spořicí účet má nadprůměrný úrok a běžný účet je pro klienty zcela zdarma. Přesto však samotná výhodná nabídka nestačí. Je potřeba mít také kvalitní reklamu, novou kampaň připravila pro Equa bank agentura Dream Studios, která patří do skupiny Havas. Kampaň se zaměřuje hlavně na řeč těla, kterou všichni denně využíváme. Banka se snaží zaujmout a posílit tak povědomí lidí o značce. Zároveň prezentuje své výhodné produkty, jako je spořicí účet si refinancování úvěrů.