Jste klienty Českomoravské stavební spořitelny? Pokud ano, pak už jste jistě slyšeli o termínu Tiskopisy českomoravská stavební spořitelna. Jestli zatím neznáte Českomoravskou stavební spořitelnu dostatečně, přečtěte si tento článek, který se bankovní instituci věnuje. Objasní vám různá fakta, jež by vás mohla zajímat. Tiskopisy českomoravská stavební spořitelna si můžete najít později také v jiných textech, určitě pro nás nebude problém prohledat internet.

Spořitelna působí na tuzemském trhu již od roku 1993. Stavební spoření a úvěry na bydlení už zdaleka nejsou jedinými službami, které spořitelna nabízí. Již od roku 2002 se její portfolio neustále rozšiřuje – nabízí v současné době také pojišťovací služby nebo důchodové spoření a další.

Spořitelnu reprezentuje nezapomenutelný znak lišky

Českomoravská stavební spořitelna byla stejně jako ostatní spořitelny kvůli špatné ekonomické situaci nucena ukončit spoření, na které již klienti nepřispívali pravidelnými částkami. Nabídla jim náhradní možnost Variant, jehož úrok je 1,5 %. Je to také úvěrový tarif, který nabízí klientům úrokovou sazbu 4,3 %, která není ve srovnání s hypotečními úvěry příliš výhodná.

Spořitelnu zná spousta lidí pod názvem Liška. Také její znak lišky se vryl do povědomí mnoha lidí. Společnost má oporu ve stabilních institucích, kterými jsou ČSOB a Bausparkasse Schwaebisch Hall, díky nimž může zákazníkům nabídnout finanční jistotu, kterou mnohé jiné instituce nemají.