Pojem Transparentní účet fio banka je mezi obyvateli České republiky v posledních letech často používaný. Lidé si zřizují účty zadarmo u Fio banky a přecházejí od svých starých bankovních institucí. Jedinou podmínkou založení účtu je základní vklad 100 korun. Transparentní účet fio banka si můžete vyhledat na internetu. Pokud ještě nejste klientem Fio banky a chtěli byste zjistit, proč právě k ní tolik lidí směřuje, přečtěte si o jejích výhodách v následujícím textu.

Fio banka nabízí účet zdarma. Nemusíte mít žádný pravidelný příjem jako u ostatních bank, které nabízejí účet zdarma při splnění řady podmínek. U Fio banky zkrátka za účet platit nebudete. V posledních letech došlo k opravdovému boomu, kdy si zájemci o účet podávali dveře všech poboček banky a její zaměstnanci řešili několik desítek žádostí denně. Mnoho lidí si vytvořilo účty s tím, že své původní placené účty zruší.

Banka nabízí možnost levně investovat do akcií

Není divu, banka získala za své služby již celou řadu ocenění. Zakládá si na osobním přístupu a na jednoduché nabídce služeb, které jsou všechny velice výhodné. Zakladatelé banky ji mají stále ve vlastnictví. Protože jsou odborníky a vyznají se na trhu s akciemi, klienti Fio banky mají možnost výhodně a levně investovat do akcií. Jednou z menších nevýhod banky může být to, že prozatím nemá tolik bankomatů, jako některé velké banky. Vzhledem k neustálé expanzi však i tento minus vezme brzy za své.