Potřebujete zjistit více informací o termínu Uver cetelem? Pokud vás zajímá také společnost Cetelem, není nic snazšího, než si přečíst následující článek. Ten se zabývá tím, co vše mohou klienti u nebankovní společnosti využívat. Uver cetelem je pojem, kterému se věnuje mnoho internetových článků. Můžete jej proto snadno vyhledat pomocí svého webového prohlížeče.

Nebankovní společnost Cetelem je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů nebankovních půjček v České republice. Klienti si mohou vyřídit běžnou půjčku, ale také například spotřebitelský úvěr v prodejně kteréhokoliv obchodního partnera, kterých má Cetelem opravdu spoustu. Půjčka může být účelová nebo neúčelová.

Kreditní karta vám zajistí finance neustále

Půjčky však nejsou to jediné, co Cetelem, který působí na tuzemském trhu už od roku 1996, nabízí. Mezi jeho produkty patří také kreditní karta, která má nejednu výhodu. Klienti skrze ni mohou koupit cokoliv potřebují, zároveň však získávají s jejím vyřízením také cestovní pojištění. Pojištění platí vždy na devadesát dnů od vycestování, takže na běžnou dovolenou bohatě stačí. Nemusíte se už tedy více starat o jednorázové pojištění, vy i vaše rodina budete v bezpečí.