Možná už jste se někdy setkali se společností ESSOX. Pokud ano, jistě je vám známý také termín Www essox. Chcete se dozvědět více informací o pojmu Www essox? Pak si vyhledejte články, které se tématu věnují, je jich opravdu hodně. Pokud vás zajímá společnost ESSOX, která poskytuje nebankovní půjčky celkově, není nic jednoduššího, než si přečíst následující text.

ESSOX leasing je možné využít u řady partnerů

Společnost ESSOX nabízí kromě klasických nebankovních úvěrů také další nebankovní služby. Klienti si mohou zřídit ESSOX kartu nebo také ESSOX leasing. ESSOX leasing je možné využít, pokud si kupujete nový automobil. Je však nutné vybrat jednu z partnerských prodejen společnosti. Poznáte je jednoduše podle loga ESSOX, které mají partneři na viditelných místech. Například jen v Brně má společnost 20 partnerů.

Stávající klienti společnosti ESSOX mají možnost zřídit si Futuro kartu. Ta umožňuje nakupovat cokoliv kdykoliv potřebujete, peníze máte neustále při sobě. Nejdůležitější službou, kterou využívá nejvíce klientů, je však bezpochyby běžný spotřebitelský úvěr. Ten je možné využít v partnerských obchodech společnosti na jakýkoliv produkt v hodnotě nad 3000 Kč.