Máte zájem zjistit, jaké služby a produkty nabízí ING Bank? Chtěli byste zjistit také údaje o pojmu Www ingbank? Pak jste u nás správně. Informace o ING Bank najdete přímo v tomto článku. Pokud se potřebujete zaměřit podrobněji na termín Www ingbank, můžete hledat také na dalších serverech. Základní fakta jsou však k dispozici právě na tomto místě.

ING Bank se zabývá různými oblastmi bankovnictví. Patří mezi ně například komerční služby treasury produktů a také v podnikovém financování. Banka patří pod skupinu ING, podle které získala také svůj název. Společnost sídlí v Holandsku a patří mezi nejvýznamnější bankovní instituce, která má pobočky po celém světě. V Česku je ředitelem pobočky Jan Battholomeus, hlavním cílem tuzemské ING Bank je nabídka kvalitních služeb a produktů, které jsou neustále inovovány a zlepšovány.

Výhodný spořicí účet

Spořicí účet od ING Bank má výhodný úrok 1,20 % p.a. Klienti ING Bank nemusí vkládat žádnou minimální částku na tento účet, není však ani horní omezující hranice, Ve výsledku to znamená, že všechny peníze, ať vysoké či nízké částky, jsou zhodnoceny férově stejným úrokem. U spořicího účtu neexistují žádné paušální poplatky, jednorázově klienti také nic nehradí. Jedná se tedy o výhodný produkt, který láká do ING Bank stále nové zákazníky.