Potřebujete zjistit více informací o termínu Zrušení kreditní karty citibank? Pak je následující článek, který se věnuje Citibank, vhodný právě pro vás. Pokud se zajímáte o pojem Zrušení kreditní karty citibank podrobněji, můžete prohledat internet a najít potřebné informace právě tam. Jestli jste se však rozhodli, že komplexnější informace o společnosti Citibank budou pro vás užitečnější, přečtěte si tento článek a uvidíte, jestli vás banka osloví.

Citibank se neustále snaží o nové technické inovace. Pokud patříte mezi lidi, kteří rádi využívají mobilní a internetové bankovnictví, budou po vás služby Citibank velice zajímavé. V současné době již můžete využívat službu globálních převodů elektronicky mezi všemi bankovními členy Citibank v rekordně krátkém čase na obrovské vzdálenosti. Řádově se jedná o vteřiny.

Výhodná nabídka pro vážené klienty

Společnost však láká také na další výhody, kterými mohou být například zajímavé finanční produkty. Patří mezi ně například Citikonto plus, které je za 169 korun měsíčně, nabízí však komfortní zacházení s vašimi financemi. Navíc klienti, kteří mají měsíční příjem vyšší než 25 tisíc a svou výplatu si nechávají posílat na účet, je vedení zcela zdarma. Nejnáročnější zákazníci, kteří potřebují zvýšenou pozornost banky, si mohou zřídit program Citigold, který je velice výhodný a zajímavý pro všechny.