Pojem Zunobank je v České republice dost známý. Klienti společnosti ZUNO nedají na svou banku dopustit. ZUNO je virtuální bankou, která nabízí své služby výhradně online. Zunobank patří mezi významná témata, která klienti banky ZUNO často probírají. Jednoduchost, jasnost a transparentnost, to jsou hlavní cíle ZUNO.

ZUNO je tu pro klienty neustále. Čtyřiadvacet hodin denně po celý týden včetně neděle, státních svátků či různých významných dnů. Je jasné, že lidé chtějí mít své finance neustále pod kontrolou, jedná se přeci o jejich vlastní peníze. Aby nemuseli své výdělky skladovat doma zašité ve skříni, ZUNO nabídla možnost spravovat své finance neustále. V kontaktním centru ZUNO je pořád někdo přítomen.

ZUNO máte doma v obýváku

Banka je zcela online. Není možné, aby klienti docházeli na pobočku, protože pobočka ZUNO neexistuje. Přestože se může zdát, že tato možnost klientům chybí, není tomu tak. Zákazníci jsou naopak rádi za své pohodlí, za to, že nemusejí chodit do banky, čekat na přepážce nebo dokonce v řadě. Přestože je bankovní prostředí obvykle příjemné, není nad to vyřídit vše potřebné z domova. U hrnku kafe zaplatit všechny účty, zařídit si úvěry a další potřebné věci.